Brüt Beton Panel Modelleri

Modern mimarinin beton görünümünü, estetik ve modern haliyle duvarlarınıza taşıyan dekoratif beton paneller zengin renk ve model seçeneği ile sizlerle buluşuyoruz. Tasarımı betonun çıplak haliyle brüt beton olarak duvar paneli kaplama olarak uygulanır. Brüt beton görünümlü duvar paneli, fiber malzemeden üretilir. Fiberglass beton panel doğal beton dokusu daha estetik, uzun ömürlü ve ekonomik olarak iç mekan ve dış cephe panel kaplama uygulamalarınızda gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.  Dekoratif duvar paneli , duvar kaplama paneli pvc duvar paneli olarak da bilinmekte. Alev yürümez özellikte, yıllarca dokusu bozulmadan kullanabileceğiniz Beton panel duvar fiyatları ve özellikleri için Beton panel kaplama  modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Berüt Beton Panel Kaplama

Alanında uzman ekip ve profesyonel Sena Mimarlık Beton Panel ürünlerimiz ile kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz. Bu güne kadar yüzlerce iç ve dış cephebeton görünümlü panel kaplama uygulamaları gerçekleştiren firmamızın beton panel metrekare fiyatları ve uygulama detayları ile ilgili bilgi almak için bizim ile iletişime geçin. 

Duvar Ölçümü Ben Alabilir miyim?

Dekoratif Dekoratif Panel Kaplama siparişinizi vermeden evvel duvarınızın yatay ( en ) ve yükseklik (boy) ölçülerini kendiniz ölçmeniz ve varsa köşe uzunluk ( yükseklik ) ve kaç köşe olduğunu not almalısınız ki ona göre L köşe aksesuarı temin etmelisiniz.

Beton Panel Fiyatıl Ne Kadar ?

Fiyatlarımız, ürün formatına, modele ve alım miktarına göre değişmektedir. Talebinizin ayrıntılarını (model tercihiniz, metraj vb.) bize bildirmenizin ardından fiyatı size bildirmekteyiz. Ürünlerimiz A ve A+ segmente hitap eden elit ve kaliteli ürünlerdir. Göreceli bir kavram olmakla birlikte, fiyatlarımız kesinlikle doğal malzemeden ucuz değildir.(Fiyatlarımıza bizlerle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.)