Taş Duvar Kaplama

Doğal taşların dokusunu mekanlarınıza taşıyacak, sürükleyici ve estetik görünümüyle bakanları etkileyecek dekorati taş modelleri. Sena Stone kültür taşı üretici firması zengin renk ve model seçeneği sunar. Dekoratif taş kaplama kültür taşları, doğal taşlardan daha ekonomik, bakım gerektirmeyen, uzun yıllar dokusunu bozulmadan koruyabilecek duvar taş kaplama dekorasyon ürünleridir. Taş cephe kaplama, taş görünümlü duvar kaplama kültür taşı dekorları ile estetik ve zarif mekanlar oluşturabilirsiniz.  Taş kaplama metrekare fiyatları ve uygulama talebi için Sena Mimarlık firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Dekoratif Taş Kaplama

Alanında uzman ekip ve profesyonel Sena Stone kültür taşı ürünlerimiz ile kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz. Bu güne kadar yüzlerce iç ve dış cephe taş duvar kaplama uygulamaları gerçekleştiren firmamızın taş kaplama metrekare fiyatları ve uygulama detayları ile ilgili bilgi almak için bizim ile iletişime geçin. 

Duvar Ölçümü Ben Alabilir miyim?

Dekoratif Taş Kaplama siparişinizi vermeden evvel duvarınızın yatay ( en ) ve yükseklik (boy) ölçülerini kendiniz ölçmeniz ve varsa köşe uzunluk ( yükseklik ) ve kaç köşe olduğunu not almalısınız ki ona göre L köşe aksesuarı temin etmelisiniz.

Taş Kaplama Fiyatıl Ne Kadar ?

Fiyatlarımız, ürün formatına, modele ve alım miktarına göre değişmektedir. Talebinizin ayrıntılarını (model tercihiniz, metraj vb.) bize bildirmenizin ardından fiyatı size bildirmekteyiz. Ürünlerimiz A ve A+ segmente hitap eden elit ve kaliteli ürünlerdir. Göreceli bir kavram olmakla birlikte, fiyatlarımız kesinlikle doğal malzemeden ucuz değildir.(Fiyatlarımıza bizlerle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.)