Dekoratif Kültür Tuğlaları

Sena Mimarlık dikkat çekici, ikonik tasarımlarıyla antik tuğla duvar kültürünü mekanlarınıza taşıyor. Çeşitli kültür tuğlası modelleri ve onlarca renkleri ile tuğla duvar kaplama ihtiyaçlarınıza özel en uygun kültür tuğlalarını sizler için üretiyoruz. Kültür tuğlaları kullanarak gerçekleştirdiğimiz Dekoratif tuğla kaplama,  tuğla desenli duvar kaplama uygulamalarımız Ojinal tuğlalardan daha uzun ömürlü ve estetik ürünlerdir. Eski tuğla kültürünü daha modern ve şık haliyle mekanlarınıza uyarlıyoruz. Tuğla kaplama metrekare fiyatları ve uygulama talebi için Sena Mimarlık firmamız ile iletişime geçin.

Dekoratif Tuğla Kaplama

Alanında uzman ekip ve profesyonel Sena Mimarlık kültür tuğlası ürünlerimiz ile kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz. Bu güne kadar yüzlerce iç ve dış cephe tuğla duvar kaplama uygulamaları gerçekleştiren firmamızın tuğla kaplama metrekare fiyatları ve uygulama detayları ile ilgili bilgi almak için bizim ile iletişime geçin. 

Tuğla Uygulama Galeri
Beton Duvar Panellleri

Duvar Ölçümü Ben Alabilir miyim?

Dekoratif Tuğla Kaplama siparişinizi vermeden evvel duvarınızın yatay ( en ) ve yükseklik (boy) ölçülerini kendiniz ölçmeniz ve varsa köşe uzunluk ( yükseklik ) ve kaç köşe olduğunu not almalısınız ki ona göre L köşe aksesuarı temin etmelisiniz.

Tuğla Kaplama Fiyatıl Ne Kadar ?

Fiyatlarımız, ürün formatına, modele ve alım miktarına göre değişmektedir. Talebinizin ayrıntılarını (model tercihiniz, metraj vb.) bize bildirmenizin ardından fiyatı size bildirmekteyiz. Ürünlerimiz A ve A+ segmente hitap eden elit ve kaliteli ürünlerdir. Göreceli bir kavram olmakla birlikte, fiyatlarımız kesinlikle doğal malzemeden ucuz değildir.(Fiyatlarımıza bizlerle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.)