Taş Duvar Paneli Modelleri

Dekoratif taş desenli duvar panelleri, doğal taş dokusunun ihtişamlı ve haşmetli duruşunu, havasını mekanlarınıza taşır. Taş görünümlü fiberglass panel duruşuyla ve endamıyla çok farklı hissettirecek. Taş görünümlü duvar paneleri fiber malzemeden üretilir, pvp panel, plastik duvar paneli olarak da bilinen, kompozit duvar kaplama paneli dir. Taş panel zengin renk ve model seçeneklerine sahip. Taşların sarsılmaz yapısını mekanlarınıza taşıyın , iç mekan, dış cephe taş duvar kaplama paneli fiyatları ve teknikleri hakkında bilgi için adresi incelemeye devam edin. 

Taş Panel Kaplama

Alanında uzman ekip ve profesyonel Sena Mimarlık Beton Panel ürünlerimiz ile kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz. Bu güne kadar yüzlerce iç ve dış cephebeton görünümlü panel kaplama uygulamaları gerçekleştiren firmamızın beton panel metrekare fiyatları ve uygulama detayları ile ilgili bilgi almak için bizim ile iletişime geçin. 

Duvar Ölçümü Ben Alabilir miyim?

Dekoratif Dekoratif Panel Kaplama siparişinizi vermeden evvel duvarınızın yatay ( en ) ve yükseklik (boy) ölçülerini kendiniz ölçmeniz ve varsa köşe uzunluk ( yükseklik ) ve kaç köşe olduğunu not almalısınız ki ona göre L köşe aksesuarı temin etmelisiniz.

Taş Panel Fiyatıl Ne Kadar ?

Fiyatlarımız, ürün formatına, modele ve alım miktarına göre değişmektedir. Talebinizin ayrıntılarını (model tercihiniz, metraj vb.) bize bildirmenizin ardından fiyatı size bildirmekteyiz. Ürünlerimiz A ve A+ segmente hitap eden elit ve kaliteli ürünlerdir. Göreceli bir kavram olmakla birlikte, fiyatlarımız kesinlikle doğal malzemeden ucuz değildir.(Fiyatlarımıza bizlerle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.)